uCoz

Lamborghini дарує нове життя ретро-спорткару


Lamborghini може до 2025 року відродити свій легендарний спорткар Lamborghini Espada, випустивши під цією назвою нову модель. На таку можливість у своєму інтерв'ю натякнув глава італійського виробника суперкарів Стефано Доменікалі.

За словами Доменіпкалі, через кілька років в лінійці Lamborghini з'явиться четверта модель (зараз італійці випускають Aventador, Huracán і Urus). Причому, мова не йде про автомобіль спеціальної серії, на зразок гіперкара, створюваного на базі Terzo Millennio. Це буде повноцінна модель, чиє виробництво налагодять в великій кількості.

Про яку конкретно новинку йдеться? Поки не відомо. Доменікалі не виключив, що в чомусь вона нагадає легендарний Espada, що випускався в 1968-1978 роках. У будь-якому випадку, це буде більш практична модель, ніж суперкари, які зараз робить Lamborghini.
Четверта модель в лінійці Lamborghini з'явиться в 2025-2027 роках, не раніше. Вона отримає гібридну підзаряджатися силову установку, але не виключено, що покупцям запропонують і повністю електричну її версію. У «зелених» технологіях італійці хочуть співпрацювати з Volkswagen.

Доменікалі сказав, що у Aventador і Huracán нового покоління або у їх наступників будуть заряджатися гібридні силові установки. Спочатку з'явиться новий Avanade з гібридною установкою V12, а потім - новий Huracán з гібридною установкою V10. Крім того, італійці зараз працюють над гібридною версією кросовера Urus.

 

Skoda готується до запуску свого першого EV


Skoda всі свої нові моделі буде створювати по новій мові дизайну, який позиціонується як «емоційний». Вперше такий дизайн отримає хетчбек Skoda Scala, а потім - і чеські електромобілі.

Новий, більш сміливий дизайн автомобілів Skoda - це заслуга Олівера Стефані. Він став головним дизайнером чеської компанії в 2017 році. До цього Стефані працював в Volkswagen.

«Skoda завжди асоціювалася з практичністю, комфортом і функціональністю. Ми хочемо додати нашим машинам більше емоцій. Вони будуть більш привабливими. Але важливо, щоб автомобілі Skoda і раніше були впізнавані. Ми не повинні робити щось абсолютно нове. Потрібно зберігати традиції, але думати про майбутнє », - сказав Стефані.

Олівер Стефані виділив три ключові складові дизайну майбутніх чеських автомобілів: елегантність, комфорт і динамічність. Виходячи з цього і повинні створюватися нові моделі.

 

У Audi показали «заряджений» універсал

ABT Sportsline опублікував тизери свого нового «зарядженого» електрифікованого універсала Audi RS6-E Avant, офіційна презентація якого відбудеться зовсім скоро.

Силова установка RS6-E складається з 4,0 л бензинового бі-турбодвигуна і електромотора, загальною потужністю 1 000 к.с. Інженери ABT вже зробили у

RS6 Avant Performance в спеціальній версії Nogaro Edition потужність двигуна V8 в 695 к.с. Тому теоретично потужність електромотора повинна досягти приблизно 305 к.с. Це цілком можливо.

Які динамічні характеристики будуть у Audi RS6-E Avant - поки не відомо. Судячи з усього, вони повинні бути дуже вражаючими. Хіба можна очікувати щось інше від спорткара, потужність силової установки якого досягає 1 000 «коней»?

Думаємо, що до 100 км / год ця новинка розженеться менш ніж за 3,7 секунди. Нагадаємо, що спецверсія Nogaro Edition якраз до «сотки» розганяється за 3,7 секунди. Що ж стосується максимальної швидкості, то чекайте її приблизно на позначці в 320 км / ч. Чому? Тому, що така «максималка» у RS6 Avant Performance, що продається, до речі, тільки в Німеччині.

 

Розмитнення по-новому: простіше, але дорожче


Українським автолюбителям доведеться платити великі суми грошей за розмитнення автомобілів на Єврономер, якщо депутати ВР затвердять відповідний законопроект. Про це йдеться в новому сюжеті телепрограми «Гроші».

Депутати ВР України готуються до обговорення законопроекту, автором якого є Ніна Южаніна, глава податкового комітету. Законопроект передбачає запровадження нових правил розмитнення автомобілів на іноземних номерах.

Ніна Южаніна вважає, що після прийняття депутатами цього законопроекту і після затвердження його президентом України Петом Порошенко, українським автолюбителям стане простіше легалізувати автомобілі з іноземними номерами.

Однак, не все так оптимістично дивляться на цей законопроект. Виявляється, у нього є, так би мовити, «підводні камені».

Так, наприклад, в сюжеті телепрограми «Гроші» йдеться про те, що, наприклад, за легалізацію в нашій країні Hyundai Sonata, купленого в Європі, доведеться заплатити близько 3 000 доларів. Погодьтеся, це досить велика сума. Чи не кожен український автолюбитель буде готовий викласти її зі своєї кишені.
 

Українські дороги розмалюють по-європейськи


З 1 вересня 2018 року в Україні почнуть розмічати дороги за європейським стандартом, що має в кінцевому підсумку скоротити кількість ДТП в нашій країні.

Зараз в Україні ширина доріг з безперервним потоком руху становить 3,75 м, ширина менш завантажених доріг - 3,5 метра, а невеликих доріг - 3 метри. Така розмітка існує, наприклад, в українській столиці.

Але з 1 вересня все зміниться. Ширина доріг з безперервним потоком руху автотранспорту скоротиться до 3,5 м, ширина менш завантажених доріг - до 3 метрів, а невеликих доріг - до 2,75 метрів. Тобто, як бачите, смуги стануть вже на 0,5 метра. Це відповідає євростандарту.

Що станеться з звільнилася частиною доріг? Передбачається, що там буде рухатися громадський транспорт або велосипедисти. Це буде залежати від рішення влади конкретного міста.

Лев Парцхаладзе, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, вважає, що завдяки новій, більш вузької розмітці доріг знизиться кількість ДТП, так як водії «автоматично» стануть уважніше при русі і не будуть перевищувати швидкісний режим. Однак, деякі експерти побоюються, що в результаті навпаки кількість аварій і смертей велосипедистів може збільшитися.